W tym roku pasjonatów technologii addytywnych czeka kolejna, czwarta już edycja Forum Druku 3D. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce, poświęcone w całości przemysłowym zastosowaniom technologii addytywnych oraz technologii skanowania 3D i modelowania 3D.

Po raz kolejny przedstawiciele firm, zakładów przemysłowych oraz instytutów i uczelni spotkają się w Krakowie, by poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii 3D. W tym roku Konferencja Forum Druku 3D odbędzie się 8 października w hali EXPO Kraków podczas targów FASTENER POLAND® i KOMPOZYT-EXPO®.

Konferencja to okazja do zdobycia merytorycznej wiedzy na temat przemysłowych zastosowaniach drukowania, skanowania i modelowania 3D. Jak co roku w programie wydarzenia nie zabraknie tematów poświęconych skanerom 3D. Komplementarnym obszarem poruszanym w trakcie wystąpień będzie projektowanie 3D, w szczególności w zakresie projektowania, prototypowania i doskonalenia produktów.

Jak mówi Piotr Gurga, współwłaściciel CadXpert i jeden z pomysłodawców Forum Druku 3D, wraz z rozwojem technologii addytywnych, materiałów i maszyn do druku poszerzają się obszary zastosowań tej innowacyjnej metody wytwarzania. Celem konferencji jest podsumowanie osiągnięć w branży druku 3D oraz zapowiedź dalszego rozwoju w kontekście profesjonalnych zastosowań. Zapraszamy do udziału specjalistów, którzy już stosują technologie przyrostowe oraz dla tych, którzy dopiero zamierzają korzystać z drukarek 3D i skanerów 3D w swojej pracy.

IV Konferencja Forum Druku 3D

Kiedy? 8 października 2019 r.

Gdzie? EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

Ile? Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 199 zł brutto

W tym roku Forum Druku 3D odbędzie się podczas targów FASTENER POLAND® oraz KOMPOZYT-EXPO®. Wszyscy Uczestnicy Konferencji mają zapewniony bezpłatny wstęp na obie imprezy w dniach 8-9 października po uprzedniej rejestracji na stronie. Każdy uczestnik zobligowany jest do zakupu biletu na Konferencję oraz zarejestrowania się bezpłatnie na targi.

Poniżej przedstawiamy wideo relację z poprzedniej edycji wydarzenia:

Organizatorzy zapewniają, że na uczestników czeka szereg interesujących segmentów takich jak:

  • Merytoryczne wykłady prowadzone przez przedstawicieli firm i instytucji, które korzystają z technologii drukowania 3D i skanowania 3D,
  • Praktyczne wskazówki przygotowane przez ekspertów,
  • Opisy autentycznych wdrożeń i inspirujących zastosowań,
  • Podsumowanie doniesień branżowych, zapowiedzi i trendy na 2020 rok.

Dowiedz się więcej i zarezerwuj miejsce na oficjalnej stronie wydarzenia.

Centrum Druku 3D jest oficjalnym patronem wydarzenia.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like