ABC Data - czołowy dystrybutor rozwiązań IT w Europie i wyłączny dystrybutor węgierskich drukarek 3D CraftBot w Polsce i podległych rynkach lokalnych, uruchamia specjalną, wakacyjną promocję na urządzenia tego producenta. Od teraz do końca sierpnia br., do każdego zakupionego modelu drukarek 3D CraftBot 2 lub CraftBot XL oferowany jest w zestawie dron Parrot o wartości 1000 PLN!

CraftBot to drukarka 3D typu FDM, produkcji węgierskiej firmy CraftUnique. Na chwilę obecną rozwija dwa modele urządzeń - CraftBot 2 o obszarze roboczym 25 x 20 x 20 cm oraz CraftBot XL o obszarze roboczym 30 x 20 x 44 cm. Drukarki 3D są wyposażone w autorską, 32-bitową elektronikę i kolorowy panel dotykowy LCD. Niedawno na łamach Centrum Druku 3D pojawiła się wyczerpująca recenzja pierwszego modelu.

W ramach promocji, do każdej zakupionej drukarki 3D CraftBot 2 jest oferowany w zestawie dron Parrot A.R Drone 2.0 edycja Jungle, a przy zakupie drukarki 3D CraftBot XL - dron Parrot A.R Drone 2.0 edycja Jungle. Wartość rynkowa dronów to 1000,00 PLN.

Promocja ABC Data trwa do 31 sierpnia 2017 r. lub wyczerpania produktów promocyjnych. Drukarki 3D można kupować u wszystkich autoryzowanych resellerów firmy. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych produktów lub dołączanych do drukarek 3D dronów Parrot, odpowie na nie Product Manager ABC Data, odpowiedzialny za tą linię produktową - Adam Suchenek:

Adam Suchenek Product Manager tel.: +48 605653519 e-mail: [email protected]

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like