ABC Data – czołowy dystrybutor rozwiązań IT w Europie i wyłączny dystrybutor węgierskich drukarek 3D CraftBot w Polsce i podległych rynkach lokalnych, uruchamia specjalną, wakacyjną promocję na urządzenia tego producenta. Od teraz do końca sierpnia br., do każdego zakupionego modelu drukarek 3D CraftBot 2 lub CraftBot XL oferowany jest w zestawie dron Parrot o wartości 1000 PLN!

CraftBot to drukarka 3D typu FDM, produkcji węgierskiej firmy CraftUnique. Na chwilę obecną rozwija dwa modele urządzeń – CraftBot 2 o obszarze roboczym 25 x 20 x 20 cm oraz CraftBot XL o obszarze roboczym 30 x 20 x 44 cm. Drukarki 3D są wyposażone w autorską, 32-bitową elektronikę i kolorowy panel dotykowy LCD. Niedawno na łamach Centrum Druku 3D pojawiła się wyczerpująca recenzja pierwszego modelu.

W ramach promocji, do każdej zakupionej drukarki 3D CraftBot 2 jest oferowany w zestawie dron Parrot A.R Drone 2.0 edycja Jungle, a przy zakupie drukarki 3D CraftBot XL – dron Parrot A.R Drone 2.0 edycja Jungle. Wartość rynkowa dronów to 1000,00 PLN.

Promocja ABC Data trwa do 31 sierpnia 2017 r. lub wyczerpania produktów promocyjnych. Drukarki 3D można kupować u wszystkich autoryzowanych resellerów firmy. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych produktów lub dołączanych do drukarek 3D dronów Parrot, odpowie na nie Product Manager ABC Data, odpowiedzialny za tą linię produktową – Adam Suchenek:

Adam Suchenek
Product Manager
tel.: +48 605653519
e-mail: [email protected]

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like