ATMAT – krakowski producent wielkogabarytowych drukarek 3D, uruchamia specjalną akcję promocyjną dotyczącą modelu SATURN, posiadający obszar roboczy na poziomie aż 120 x 100 x 100 cm. Klienci, którzy dokonają zamówienia na urządzenie do końca 2018 r. otrzymają w pakiecie drukarkę 3D Signal PRO 300 o obszarze roboczym 30 cm w każdej z osi XYZ oraz zapas filamentu PLA o łącznej wadze 36 kg.

ATMAT Saturn pracuje w technologii FFF, wykorzystując w pracy szerokie spektrum materiałów termoplastycznych. Jest wyposażone w zamkniętą, termoizolowaną komorę roboczą. Stół wykonany jest z granitu, a głowice drukujące są autopoziomowane względem jego powierzchni.

Urządzenie jest ponadto wyposażone w wysokowydajną, podwójną głowicę, system wspomagania ekstruderów i czujnik przepływu filamentu, co gwarantuje stabilną, nieprzerwaną pracę przez wiele godzin. Maszynę zaprojektowano w taki sposób, aby spełniała wszystkie wymogi zasad BHP objęte dyrektywami. Drukarka 3D dostępna jest w stałej ofercie firmy ATMAT i ma na koncie już kilka wdrożeń na rynkach polskim i zagranicznym.

Więcej informacji na temat promocji znajduje się na stronie www.atmat.pl/saturn.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like