BASF Forward AM, marka specjalizująca się w produkcji materiałów do druku 3D, należąca do giganta chemicznego BASF, ogłasiła +43% wzrostu przychodów w pierwszym kwartale 2023 roku w porównaniu do analogicznego okresu w zeszłym roku.

Wyniki te, według dyrektora zarządzającego - Martina Backa, potwierdzają skuteczność nowo zdefiniowanej strategii firmy - "wykorzystujemy najbardziej zaawansowane procesy zarządzania, marketingu i sprzedaży w celu zwiększenia skali działania. Po niedawnej reorganizacji obserwujemy pozytywne efekty, które przełożyły się na wysoką wydajność zespołu i doskonałe wyniki biznesowe".

Dyrektor zaznaczył, że dzięki pracownikm, którzy systematycznie tworzą rozwiązania dla klientów, a także dostarczają wartość na poziomie materiałów, zastosowań i procesów, BASF Forward AM staje się kluczowym partnerem dla firm z branży druku 3D na świecie.

Marka "Forward AM", czyli BASF 3D Printing Solutions GmbH, z siedzibą w Heidelbergu w Niemczech, jest w 100% filią BASF New Business GmbH. Firma oferuje materiały, systemy, komponenty i usługi w dziedzinie druku 3D. BASF 3D Printing Solutions jest zorganizowane w struktury przypominające start-upy, aby sprostać potrzebom klientów na dynamicznym rynku druku 3D. Firma ściśle współpracuje z globalnymi partnerami badawczymi oraz technologiami aplikacyjnymi różnych działów BASF, jak również z instytutami badawczymi, uniwersytetami, start-upami i partnerami przemysłowymi. Jednym z kluczowych partnerów firmy jest polski producent drukarek 3D - Zortrax S.A.

Oficjalnym dystrybutorem rozwiązań BASF w Polsce jest 3D Phoenix. Zapytaj o najnowsze rozwiązania: [email protected].

Źródło: www.forward-am.com

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like