CadXpert – dystrybutor drukarek 3D Stratasys i Formlabs, zaprasza na bezpłatne szkolenie online, w którym specjaliści firmy przedstawią korzyści wdrożenia technologii druku 3D w procesy prototypowania i wytwarzania. Webinarium odbędzie się w czwartek 5 września o godz. 11:00. Aby wziąć udział w szkoleniu online należy zarejestrować się na platformie szkoleniowej firmy.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się dlaczego technologie addytywne tak dynamicznie rozpowszechnił się w firmach produkcyjnych, jakie możliwości dają drukarki 3D oraz ile kosztuje wytwarzanie przyrostowe? Podczas szkolenia online przedstawionych zostanie kilka wdrożeń drukarek 3D w firmach z różnych gałęzi przemysłu oraz zaprezentowane zostaną przykładowe analizy ROI. Specjaliści CadXpert podpowiedzą także jak osiągnąć szybki zwrot z inwestycji w druk 3D.

Szkolenie poprowadzi Maciej Broś – specjalista ds. technologii przyrostowych. Więcej informacji o szkoleniach i warsztatach z druku 3D znajduje się na stronie: www.cadxpert.pl/akademia-druku-3d.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like