MManufaktura to mające swoją siedzibę w Warszawie biuro konstrukcyjne, które od od 2011 roku dostarcza funkcjonalne prototypy, narzędzia i komponenty. Zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne, realizując zlecenia z takich obszarów jak projektowanie urządzeń i maszyn, inżynieria wsteczna, tworzenie dokumentacji technicznej i rozruchowej do maszyn (DTR), czy skanowanie 3D. To właśnie w tym ostatnim segmencie firma otrzymała specjalnie wyróżnienie z rąk czołowego producenta skanerów 3D na świecie - Shining 3D.

Z uwagi na fakt, że inżynierowie MManufaktura wykorzystują w swojej codziennej pracy rozwiązania chińskiego producenta, biorą aktywny udział w udoskonalaniu jego oprogramowania firmy. Dzięki wsparciu firmy, producent znacząco usprawnił swoje oprogramowanie wprowadzając licznie modyfikacje i optymalizacje. Efektem tych działań jest uhonorowanie MManufaktury nagrodą "Einscan Experts Awards".

Na podstawie wsparcia technicznego firmy, Shining 3D zredukował ilość używanych i zarezerwowanych zasobów pamięci RAM. Dodatkowo w kolejnych wersjach oprogramowania ma pojawić się kilka nowych funkcjonalności zgłoszonych przez pracowników MManufaktura.

W następnej odsłonie aplikacji dla skanerów 3D z rodziny EinScan producent zastosuje możliwość postprocessingu bez konieczności podłączania skanera 3D, możliwość łączenia oddzielnych plików skanów wykonywanych z „ręki” oraz tych ze statywu oraz możliwość prostego przejścia ze skanu „ręcznego” do skanu ze statywu podczas jednej ciągłej operacji.

Źródło: www.mmanufaktura.pl

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like