18 lutego 2020 r. odbędzie się darmowy webinar: "Skanowanie 3D w praktyce – inżynieria odwrotna do CAD". Z webinaru będzie można dowiedzieć się jak przenieść fizyczny obiekt do modelu CAD, który można wykorzystać do druku 3D, obrabiarek CNC, symulacji, czy dalszej pracy z projektem.

W webinarze specjaliści przedstawią skanowanie 3D z wykorzystaniem skanera laserowego 3D, a następnie przeprowadzą inżynierię odwrotną. Szkolenie online organizowane jest przez CadXpert oraz VPI Polska, a poprowadzą je: Mateusz Gacek - ekspert ds. skanerów 3D i skanowania 3D i Bartłomiej Gaczorek - projektant z wieloletnim doświadczeniem w projektach związanych z drukiem oraz skanowaniem 3D.

Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • na czym polega inżynieria odwrotna i jak skutecznie ją przeprowadzić?
  • jak wygląda skanowanie 3D skanerem laserowym?
  • jak szybko i skutecznie przenieść obiekt do modelu CAD?
  • jakie są najważniejsze metody i techniki projektowania 3D?

W webinarze przewidziano jedynie 30 miejsc, a o udziale w nim decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać pod tym linkiem.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like