Robo 3D – jedna z najbardziej znanych amerykańskich drukarek 3D na świecie, pojawiła się w ofercie MediaMarkt. Na start, w ramach rozpoczęcia procesu wdrożeniowego pierwsze modele tego urządzenia można obejrzeć drukujące i zakupić w MediaMarkt w Warszawie, przy ul. Górczewskiej 212. Mimo, że drukarka 3D oferowana jest w sklepie zaledwie od kilku dni, zainteresowanie nią jest tak wysokie, że trafiła ona na dedykowane miejsce, gdzie jest przez ekspertów prezentowana klientom.

Drukarki Robo 3D dostępne są również w sklepie internetowym: www.mediamarkt.pl

Robo 3D to jedna z dwóch najpopularniejszych, amerykańskich drukarek 3D na polskim rynku. Od zeszłego roku jej dystrybucją w kraju zajmuje się ABC Data S.A. – czołowy dystrybutorem IT w Europie. Robo 3D R1 charakteryzuje się dużym obszarem roboczym na poziomie 25 x 22 x 20,3 cm i dużą, białą obudową. Posiada podgrzewany stół roboczy i ma możliwość drukowania z praktycznie każdego filamentu dostępnego na rynku.

Urządzenie korzysta z oprogramowania MatterControl, chociaż istnieje możliwość wykorzystywania dowolnego, innego slicera. Dzięki automatycznej kalibracji stołu roboczego, oraz bardzo prostej i łatwej w serwisowaniu konstrukcji, jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników, czy edukacji.

Robo 3D Media Markt 01

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like