Informacje branżowe

Feline Filaments – nowy sklep z filamentami do druku 3D

Kilka dni temu, na coraz bardziej gęstniejącym w Polsce rynku druku 3D, pojawił się kolejny gracz mający nadzieję na zdobycie wyróżniającej się pozycji. Feline Filaments to sklep internetowy z Poznania oferujący materiały do druku 3D dla niskobudżetowych drukarek 3D w postaci ABS i PLA. Felinebrand.com jest dystrybutorem produktów firmy Devil Design i aktualnie posiada w ofercie asortyment właśnie tego producenta. W przyszłości firma zamierza oczywiście ją poszerzać – w tym również o drukarki 3D.

Aby wyróżnić swoją ofertę spośród szeregu podobnych sklepów jakie można znaleźć w polskim internecie, Feline Filamnets postawił na niskie ceny, szereg promocji oraz szybką i sprawną obsługę klienta. Oferowane materiały mają bardzo atrakcyjne ceny w postaci 69,00 PLN brutto za 1 kg ABS lub PLA i występują w dwóch standardowych średnicach 1,75 i 3 mm. Do wyboru jest 14 różnych kolorów.

Ponadto firma oferuje dość innowacyjne jak tą branżę programy: lojalnościowy i poleceń. Program lojalnościowy polega na tym, że za każdą wydaną złotówkę otrzymuje się jeden punkt promocyjny, który może zostać wymieniony na bon o określonej wartości. Przy kolejnych zakupach bon ten obniży wartość całego koszyka. Voucher umożliwia rabat na zakupy w wysokości 4%, jest dostępny już za jeden punkt promocyjny, a jego ważność trwa rok (szczegóły programu tutaj).

Program poleceń polega z kolei na tym, że po dokonaniu zakupów w sklepie na kwotę nie mniejszą niż 50 PLN (a więc min. jedna rolka filamentu), istnieje możliwość zaproszenia innych osób do sklepu. Każdą osoba, która przy dokonywaniu zakupów poda nasz adres e-mail jako osoby polecającej, otrzyma zniżkę w wysokości 5 PLN – my również ją otrzymamy jako osoby polecające.

Feline Filaments 01

Oprócz powyższych funkcjonalności, sklep charakteryzuje się bardzo ładną i profesjonalnie wykonaną grafiką, która kolorystycznie nawiązuje do znanego z poligrafii CMYK`a.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like