Już 11.10.2018 roku w ICE Kraków odbędzie się Life Science Open Space – doroczne FORUM INNOWACJI i WSPÓŁPRACY DLA ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA. Impreza to szansa na wymianę doświadczeń pomiędzy profesjonalistami, fanami, a także użytkownikami nowoczesnych technologii. Wydarzenie zgromadzi ludzi nauki, biznesu, polityki i administracji nastawionych na działanie i wymierne rezultaty.

Głównym celem wydarzenia, które odbywa się już po raz ósmy, jest zachęcanie i inspirowanie do działania oraz umożliwianie nawiązywania ciekawych i praktycznych kontaktów.

Open Space nawiązuje do otwartej, przyjaznej atmosfery, sprzyjającej efektywnemu networkingowi w pięciu kategoriach:

  • Open Innovation,
  • Challenge,
  • Demo,
  • Kariera,
  • StartUp

Tematy obejmują – badania nad lekami; zdrową żywność; aktywne zdrowe życie; digital healt; nanotechnologie; kosmetyki; zdrowe budynki i inne.Więcej informacji o kategoriach prezentacji i sesjach tematycznych na stronie konferencji.

Zaprezentowane zostanie 70 najlepszych pod względem jakości, możliwości podjęcia współpracy i korzyści dla uczestników prezentacji. Rejestracja już trwa – zgłoś swoją prezentację, przedstaw swoje działania na forum i daj się poznać potencjalnym partnerom.

Abstrakty prezentacji wybranych na konferencję są promowane wcześniej dostępne są na stronie internetowej organizatorów. udział w konferencji to jedyna w swoim rodzaju sznsa aby przedstawić lub zweryfikować swoje działania, pozyskać partnerów, kooperantów, pracowników czy testerów dla innowacyjnych projektów z obszaru Zdrowie i Jakość Życia.

Udział w konferencji jest bezpłatny – formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej organizatorów.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like