Od wczoraj (tj. 28 sierpnia) wszystkich kupujących w sklepie internetowym 3D Reaktor czeka sympatyczna niespodzianka – witryna przeszła metamorfozę i od teraz korzystanie z niej stało się prostsze i bardziej intuicyjne.

Odmieniony layout strony, bardziej czytelne poruszanie się po niej oraz nowy podział na kategorie z pewnością ułatwią nowym, ale i stałym klientom zakupy. Produkty z szerokiego asortymentu sklepu uporządkowane są według szczegółowych kategorii – wszystkie zawierają wyczerpujące opisy, opatrzone profesjonalnymi zdjęciami.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Od kilku dni w warszawskim sklepie z akcesoriami oraz filamentami do druku 3D kupić można cieszący się niesłabnącą popularnością spray adhezyjny Dimafix – dostępny jest on zarówno stacjonarnie, na warszawskim Mokotowie, jak i w wspomnianym sklepie internetowym. Dostępny w dwóch wariantach:

3D Reaktor ma w swojej ofercie filamenty czołowych polskich producentów filamentów, takich jak Nebula, Fiberlogy, Print-me czy Spectrum. Dodatkowo, sklep oferuje także szeroki wybór akcesoriów do druku 3D (m.in. wspomniany wcześniej Dimafix i inne spraye adhezyjne, dysze, rurki ekstrudera, wentylatory i wiele innych).

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like