TPU 92A to nowy, elastyczny materiał termoplastyczny Stratasysa, dedykowany do tworzenia aplikacji, przy których wymagana jest szczególna wytrzymałość na rozciąganie i zginanie. Twardość w skali Shore’a dla tego materiału wynosi 92 A, natomiast wydłużenie przy zerwaniu to aż 500%. Teraz materiał jest dostępny w promocyjnym zestawie z drukarkami 3D z serii F123 – można zaoszczędzić nawet 10.000,00 PLN.

CadXpert - oficjalny dystrybutor marki Stratasys w Polsce, przygotował specjalną ofertę na pakiet TPU 92A. Przy zakupie drukarki 3D z przemysłowej serii Stratasys F123 do końca lutego br. klienci otrzymają zapas materiału TPU za darmo. W promocyjnym pakiecie startowym TPU 92A zawarte są 2 szpule specjalistycznego filamentu Stratasys TPU, głowicę drukującą dedykowaną do elastomerów wraz z usługą montażu oraz stosowną aktualizację oprogramowania drukarki 3D.

TPU to termoplastyczny poliuretan posiadający elastyczność gumy. Materiał nadaje się do prototypowania elastycznych modeli oraz do tworzenia gotowych części narażonych na częste zginanie i odkształcanie. Doskonale nadaje się także do drukowania sprężystych uszczelek, wężyków czy tłumiących uderzenia obudów i pokrowców.

Więcej szczegółów na temat promocji oraz zastosowania i właściwości materiału dostępne na stronie dystrybutora.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Praca z elastycznym filamentem TPU 92A Stratasysa

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like