Balck Friday zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji CadXpert, dystrybutor drukarek 3D i skanerów  rozpoczyna specjalne promocje na zakup skanera 3D – EinScan Pro 2X lub 2X Plus, dzięki którym można oszczędzić co najmniej 3690 PLN.

Dystrybutor przygotował szereg atrakcyjnych ofert skierowanych do wszystkich zainteresowanych zakupem systemu do skanowania 3D. Urządzenia EinScan wyróżnia mobilność konstrukcji i wszechstronność zastosowań oraz wysokie parametry skanowania. Za wysoką szybkość pomiaru odpowiadają najnowocześniejsze podzespoły i zoptymalizowane algorytmy przetwarzania danych.

Promocja obejmuje dwa warianty produktowe:

  • Kupując skaner 3D EinScan Pro 2X lub 2X Plus klient otrzymuje zestaw do skanowania stacjonarnego o wartości 3690zł za darmo,
  • Kupując zestaw do skanowania 3D i inżynierii odwrotnej z programami do konwersji CAD oraz projektowania 3D klient otrzymuje kamerę do skanowania kolorów za darmo.

Co ważne, ilość zestawów dostępnych w ramach promocji jest ograniczona. Z promocji skorzysta 10 pierwszych osób, które zapytają o ofertę na stronie cadxpert.pl.

Pod powyższym linkiem dostępne są również szczegółowe informacje skanerach 3D EinScan Pro 2X lub 2X Plus.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like