15 lutego 2017 r. rozpoczyna się kolejna edycja Międzynarodowych Targów RemaDays Warsaw 2017. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży poligraficznej i sektora kreatywnego. Swoją ofertę zaprezentuje tam Canon – jeden z czołowych dostawców rozwiązań druku, w tym także zaawansowanych drukarek 3D oraz profesjonalnych technologii do rejestrowania obrazu.

Stoisko Canon (hala F, miejsce S25) zostanie podzielone na kilka stref, tworzących nowoczesną przestrzeń produkcyjną i ekspozycyjną. Bardzo ważny punkt stoiska stanowi strefa aplikacji, gdzie prezentowane będą kreatywne zastosowania druku z wykorzystaniem różnorodnych podłoży. W galerii aplikacji będzie można zobaczyć nie tylko wydruki artystyczne czy wystawowe, ale także wysokiej jakości hdbooki, modele 3D czy elementy dekoracji wnętrz. Wszystko to w duchu prowadzonej przez Canon kampanii #UNLEASHPRINT, która ma zachęcać do przekraczania granic druku w zakresie formy i kreacji.

Obecni na stoisku eksperci będą pomagać klientom odkrywać nowe kierunki rozwoju biznesowego, dzieląc się zarówno informacjami o najnowszych produktach, jak również wiedzą na temat rynku i czy aktualnych trendów.

Podczas tegorocznej edycji RemaDays, Canon zaprezentuje topowe produkty z całego portfolio rozwiązań druku jak imagePROGRAF PRO-4000 – ploter do zastosowań w branży kreatywnej, 24-calowy ploter imagePROGRAF iPF6450 ze spektrofotometrem dedykowany dla druku artystycznego, reklamowego i fotografii, ploter płaski Océ Arizona 1280GT – laureat Złotego Medalu The Prize for Innovative Technologies w 2016 r., umożliwiający druk na niemal nieograniczonej gamie materiałów dekoracyjnych, zadruk oznakowań i materiałów reklamowych, a także produkcję krótkich serii opakowań, również z wykorzystaniem elementów wypukłych.

W części druku produkcyjnego będzie można zobaczyć wysokowydajny, wszechstronny systemy druku dla środowisk produkujących powyżej 170 tys. stron A4 miesięcznie – imagePRESS C850. Z kolei w części poświęconej drukowi 3D, Canon zaprezentuje dwa najbardziej profesjonalne urządzenia amerykańskiej firmy 3D Systems – drukarkę ProJet CJP 660 Pro, mającą zastosowanie niemal w każdej branży, w której jest zapotrzebowanie na tworzenie skomplikowanych kształtów w kolorze w bardzo krótkim czasie oraz ProJet 2500 Plus – narzędzie dla profesjonalistów, którzy na co dzień projektują nowe rozwiązania i produkty, które wykorzystują technologię druku z fotopolimerów akrylowych utwardzanych światłem UV.

Jak co roku na stoisku Canon nie zabraknie także najnowszych rozwiązań do rejestrowania obrazu. Dostępne dla odwiedzających będą m.in. profesjonalne lustrzanki cyfrowe z serii EOS czy profesjonalne modele kamer cyfrowych serii XC.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like