W dniach 5-8 czerwca 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja targów przemysłowych ITM Polska. Rokrocznie bierze w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu i lakiernictwo. Od 2016 roku częścią targów jest 3D Solutions – impreza poświęcona w całości technologiom przyrostowym. W tym roku po raz pierwszy w historii ITM Polska odbędzie się wydarzenie towarzyszące– konferencja „Druk 3D w metalu” współorganizowana przez CD3D.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele czołowych firm z branży druku 3D, którzy zaprezentują różne obszary wykorzystania technologii przyrostowych w przemyśle i medycynie. Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń organizowanych przez CD3D, tak i tutaj największy nacisk zostanie położony na case studies z wdrożeń druku 3D z metalu oraz opis korzyści jakie zostały dzięki temu osiągnięte.

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele następujących firm:

Co ważne, niezależnie od informacji pozyskanych na samej konferencji, uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska firm poszczególnych prelegentów, na których będą prezentowane omawiane przez nich urządzenia i/lub aplikacje.

Konferencja odbędzie się w środę 6 czerwca 2018 roku podczas drugiego dnia trwania targów ITM Polska / 3D Solutions, w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Miejscem wydarzenia będzie pawilon 6, gdzie na wydzielonej części pojawi się scena i krzesła dla publiczności. Wstęp na konferencję jest darmowy, jednakże wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like