3D Phoenix

3D Phoenix
Dane firmy

3D Phoenix
Heroldów 6
01-991 Warszawa
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 22 494 34 11

WWW: http://www.3dphoenix.pl

Mapa
Opis

3D Phoenix to doświadczona i profesjonalna firma, jedna z największych w branży druku 3D w Polsce.

3D PHOENIX jest założycielem pierwszego w Polsce oraz Europie Środkowej salonu druku 3D. Funkcjonujący od grudnia 2015 roku 3D Phoenix Store jest przestrzenią skupiającą pasjonatów druku 3D. Jest to miejsce zarówno dla profesjonalistów, biznesmenów, którzy planują wdrożenie tej technologii w swoich firmach, biznesie jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z drukiem 3D. W salonie można zapoznać się z szerokim asortymentem drukarek 3D , materiałami do druku 3D oraz częściami zamiennymi. Na specjalne życzenie organizujemy szkolenia, prezentacje oraz seminaria.

Drugą gałęzią działalności firmy 3D Phoenix, są profesjonalne usługi druku 3D oraz skanowania 3D. Firma posiada jeden z największych i najbardziej zróżnicowanych parków maszynowych w Polsce. 3D Phoenix dysponuje ponad pięćdziesięcioma maszynami, w 5 technologiach przyrostowych. Wykorzystywane technologie druku to: FDM, SLA, SLS, DLP oraz PolyJet. Dla wzbogacenia możliwości jakie daje technologia druku 3D, firma udostępniła również w swojej ofercie usługę skanu 3D, w technologii światła strukturalnego oraz fotogrametrii.
3D Phoenix to zespół profesjonalistów, mających największe doświadczenie w baraży i potrafiący zaspokoić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Oferta

Oferta

Usługi

Jesteś przedsiębiorczy i chcesz posiadać w swojej ofercie najbardziej profesjonalne produkty?

Galeria
Artykuły powiązane
Function ("doGetItemsList") is not a valid method for this service