Już 17 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D w Europie Środkowo-Wschodniej – Printed Conference. Oprócz konferencji, organizatorzy zapraszają na otwarte targi druku 3D oraz Strefę Innowatora, gdzie będzie można zobaczyć najbardziej interesujące projekty wykorzystujące nowe technologie.

Konferencje Printed Conference to miejsce, w którym uczestnicy mają szansę na zdobycie całościowego poglądu na rynek druku 3D, poznać technologie i jej możliwości. Celem wydarzenia jest dostarczenie know-how, który pozwoli na wykorzystanie nowych metod wytwarzania w pracy naukowej lub rozwoju produktów.

Ważną częścią konferencji będzie pokazanie najnowszych przykładów zastosowań w biznesie i nauce. Jedno z rozwiązań pokaże startup MedApp i Mateusz Kierepka. Łączy on rozszerzoną rzeczywistość i druk 3D by wspierać lekarzy chirurgów w przygotowaniu i przeprowadzeniu skomplikowanych operacji.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają studentów, doktorantów i pracowników naukowych związanych z naukami ścisłymi, a także osoby, które w pracy i biznesie wykorzystują technologie przyrostowe, np. jako narzędzie szybkiego prototypowania. Organizatorzy podkreślają, że konferencja to niepowtarzalna okazja do poznania rynku, zdobycia wiedzy teoretycznej i pozostania na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie.

Wszyscy uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty do Strefy Innowatora w specjalnej przestrzeni pokazowej. Wśród nadesłanych projektów zostanie wybrany najciekawszy, który otrzyma nagrodę główną 1000 zł w gotówce.

Zarówno Strefa Innowatora jak i Targi są bezpłatne – wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem strony printedconference.com. Printed Conference jest częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów startKRKup!

Wstęp na konferencję jest płatny -c ena biletów zawiera: wstęp na konferencję, materiały konferencyjne, możliwość zgłoszenia projektu do strefy innowatora, lunch oraz przerwę kawową.

  • 90 zł – przedsprzedaż (ograniczona ilość)
  • 110 zł – I pula biletów
  • 140 zł – II pula biletów

Użyciu kodu rabatowego FACEPROMOPRINTEDC pozwala na uzyskanie 20% rabatu.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like