18 maja 2017 r. w Warszawie, w siedzibie ABC Data, przy ul. Daniszewskiej 14, odbędzie się szkolenie wdrożeniowe z obsługi niskobudżetowych drukarek 3D drukujących w technologii FDM, będących w ofercie dystrybutora. Po raz pierwszy, uczestnicy będą mogli zapoznać się z obsługą wprowadzanych od niedawna na rynek urządzeń czołowego, europejskiego o producenta drukarek 3D – Craft Unique, CraftBot 2 i CraftBot XL, jak również Monkeyfab SPIRE i PRIME. Liczba miejsc jest ograniczona, a wszyscy zgłaszający swój udział w nim, którzy podadzą przy rejestracji specjalny kod promocyjny, odbędą je za darmo!

Szkolenie jest skierowane do firm, zainteresowanych wprowadzeniem drukarek 3D będących w ofercie ABC Daty do sprzedaży resellerskiej. W szkoleniu mogą wziąć udział przedstawiciele firm, które nie mają póki co podpisanej umowy o współpracy z dystrybutorem, jednakże chcą lub rozważają jej podpisanie. Nominalny koszt szkolenia to 450,00 PLN netto za 1 osobę. Szkolenie poprowadzą product managerowie ABC Daty oraz szkoleniowcy z Centrum Druku 3D.

W szkoleniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 10 osób. Każda osoba, która podczas rejestracji poda kod promocyjny „CD3D„, może liczyć na darmowy udział. Warunkiem odbycia darmowego szkolenia jest wolne miejsce na liście. O zakwalifikowaniu się na szkolenie i przyznaniu darmowego vouchera decyduje kolejność zgłoszeń – dlatego „kto pierwszy – ten lepszy„!

Zgłoszenia przyjmuje:

Adam Suchenek
Product Manager
tel.: +48 605653519
e-mail: [email protected]

W szkoleniu zostaną omówione wszystkie najważniejsze aspekty technologii przyrostowych, z naciskiem na technologię FDM. Zostaną zaprezentowane urządzenia będące w ofercie ABC Data, a uczestnicy będą mogli z nimi samodzielnie pracować. Lista dostępnych urządzeń to:

CraftBot 2

Drukarka 3D węgierskiego producenta – CraftUnique, której głównymi cechami są kompaktowa i solidna obudowa ze stali, 32-bitowa elektronika sterująca oraz duży, dotykowy wyświetlacz LCD. Sterowanie urządzeniem odbywa się w sposób natychmiastowy, bez charakterystycznego dla innych tego typu drukarek 3D czasu oczekiwania na reakcję. CraftBot2 drukuje praktycznie z każdego filamentu dostępnego na rynku. Ma duży obszar roboczy na poziomie 25 x 20 x 20 cm. Jej koszt to 6.764,99 PLN brutto (5 499,99 PLN netto).

CraftBot XL

Powiększona wersja CraftBota 2, ze wszystkimi jego cechami. Posiada bardzo duży obszar roboczy na poziomie 30 x 22 x 44 cm. Jej koszt to 9.839,99 PLN brutto (7.999,99 PLN netto).

Monkeyfab SPIRE

SPIRE to najnowsza drukarka 3D cenionego, polskiego producenta – Monkeyfab, której premiera miała miejsce w marcu br. na targach Dni Druku 3D w Kielcach. Jest oparta o kinematykę delty i ma obszar roboczy na poziomie 15 x 15 cm. Posiada solidną, metalową obudowę, automatyczną kalibrację i zamknięta komorę roboczą. Komunikacja z urządzeniem odbywa się przez WiFi i może być sterowana z poziomu np. smartfona. Jest to idealne rozwiązanie dla edukacji.

Monkeyfab PRIME

PRIME to od lat jedna z najlepszych i najpopularniejszych polskich drukarek 3D. Oparta o klasyczny model Prusa i3, posiada szereg autorskich rozwiązań, gwarantujących wysoką jakość pracy.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News