20-21 lutego 2018 roku Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu stanie się siedzibą Targów Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting oraz Salonu Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting. Będzie to okazja do spotkania przedstawicieli branży przemysłowej, a także wymiany cennych doświadczeń i spostrzeżeń.

Wydarzenie dedykowane jest innowacyjnym produktom i rozwiązaniom przemysłowym obejmującym: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę, elementy złączne, BHP, przetwórstwo tworzyw oraz utrzymanie ruchu.

W czasie trwania targów uczestnicy będą mogli skorzystać również z specjalnej strefy konsultacyjno-seminaryjnej, stanowiącej doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Szczegółowy program targów oraz lista wystawców dostępna jest na stronie internetowej organizatorów.

Wśród szczególnie interesujących wydarzeń dostępnych dla uczestników znajdą się m.in.:

20.02.2018:

  • Konferencja „Praca 4.0 w nowoczesnym przedsiębiorstwie przemysłowym” – organizator Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu, Expo Silesia
  • Konferencja „Doskonalenie stanu BHP w różnych gałęziach gospodarki” – organizator Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, Expo Silesia. Wydarzenie realizowane w ramach Salonu BHP.
  • Pokaz eksperymentalny – szkolenie nt. materiałów niebezpiecznych: „Unikanie zagrożeń związanych z używaniem cieczy palnych i substancji niebezpiecznych” – organizator firma DENIOS

21.02.2018:

  • II edycja Seminarium „Materiały kompozytowe w przemyśle” – organizator Politechnika Śląska, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych, Expo Silesia. Wydarzenie realizowane w ramach Salonu Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting.

Po wcześniejszej rejestracji on-line na stronie organizatora wstęp na targi i konferencje będzie bezpłatny. Szczegółowe informacje dostępne pod adresem mailowym [email protected].

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like