3D Systems ogłosiło otrzymanie kontraktu od Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych o wartości 10,8 miliona dolarów na stworzenie wielkoformatowej drukarki 3D do metalu. Kontrakt wspiera rozwój możliwości druku 3D na dużą skalę w oparciu o technologię hipersoniczną. Prace będą prowadzone w Rock Hill w Południowej Karolinie oraz w San Diego w Kalifornii, a przewidywany termin zakończenia projektu to 29 września 2025 r.

3D Systems współpracuje z Departamentem Obrony USA na rzecz rozwoju wytwarzania przyrostowego od 2019 r. Dzięki kontraktowi firma będzie udoskonalać technologię wytwarzania przyrostowego w dziedzinie technologii hipersonicznej. Kontrakt ten nie tylko symbolizuje postęp w wytwarzaniu przyrostowym metali, ale także podkreśla ciągłe zaufanie i współpracę między sektorem prywatnym a sektorem obronnym. Oczekuje się, że współpraca ta otworzy nowe możliwości w rozwoju i zastosowaniu technologii druku 3D.

Źródło: www.3dsystems.com

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News