W miniony piątek informowaliśmy, że 3D Lab - czołowy dystrybutor przemysłowych drukarek 3D w Polsce, dokonał dwóch wdrożeń wysokobudżetowych maszyn w firmie 3D-TAL z Łagowa: drukującą ze sproszkowanych metali 3D Systems DMP ProX 320 oraz drukującą z proszków gipsowych w pełnym kolorze 3D Systems ProJet 660 Pro. Teraz 3D-TAL informuje o oficjalnym rozpoczęciu działalności usługowej w oparciu o swój park maszynowy i zaprasza do współpracy zarówno firmy zainteresowane wykonaniem wydruków z proszków metalicznych czy gipsowych, jak również potencjalnych partnerów biznesowych.

3D-TAL to nowa firma w branży druku 3D w Polsce, jednakże posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie biznesowe w innych obszarach działalności. Tematem druku przestrzennego zainteresowała się już w 2016 roku, a w 2017 roku wdrożyła pierwszą maszynę 3D Systems - ProJet 660 Pro. Od początku bieżącego roku firma realizuje już pierwsze projekty w oparciu o drukujący z metalu ProX 320, mając na koncie kilka pierwszych realizacji.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gronów /k. Łagowa, zaledwie kilkanaście kilometrów od Świebodzina. Atutem lokalizacji jest również bliskość autostrady A2 na odcinku Poznań - Frankfurt nad Odrą. Na potrzeby swojej działalności 3D-TAL wybudował halę produkcyjną o powierzchni 900 m2, a w planach ma jej rozbudowę o kolejnych 300 m2. Oprócz przemysłowych drukarek 3D, w zakładzie znajdują się również maszyny i urządzenia do post-processingu wydruków metalicznych, co zapewnia komplementarność świadczonych usług.

Wszystkie osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z 3D-TAL mogą kontaktować się z przedstawicielami firmy drogą mailową lub telefoniczną:

e-mail: [email protected] telefon: +48 695 779 366 www.3d-tal.com

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like