3DGence – czołowy polski producent niskobudżetowych drukarek 3D drukujących w technologii FDM – One oraz przemysłowych Industry, ogłosił konkurs na najlepszy projekt nowego urządzenia firmy. Do wygrania jest 5000 PLN. Konkurs startuje dzisiaj i będzie trwał do końca lutego br.

Zaledwie w miniony piątek (13.01.2017) 3DGence otrzymało główną nagrodę dla swojego Industry w kategorii Najlepsza Nowa Polska Drukarka 3D Roku 2016, a już ogłasza prace nad kolejnym, trzecim urządzeniem. Zgodnie ze specyfikacją zawartą w dokumentacji konkursowej, ma  ona posiadać obszar roboczy na poziomie aż 40 x 40 x 36 cm, być w pełni zabudowana i drukować z dwóch głowic drukujących. Ma być wysoka na ok. 190 cm i stać na dedykowanej platformie pełniącej funkcję szafy.

Prace R&D nad nową drukarką 3D są już mocno zaawansowane pod względem konstrukcyjnym i technologicznym – to czego brakuje to właśnie design obudowy zewnętrznej urządzenia, który jest podstawą konkursu.

Aby wziąć w nim udział należy:

  • dostarczyć min. jeden projekt (maksymalnie trzy), w postaci czterech rzutów, w wersji cyfrowej (JPG / JPEG) na adres e-mail: [email protected] oraz [email protected]
  • do projektów należy dołączyć podstawowe informacje na swój temat (imię i nazwisko, adres korespondencyjny, nr telefonu, datę urodzenia etc.) oraz opis ich koncepcji
  • pozostałe informacje dotyczące udziału w konkursie znajdują się tutaj.

Termin nadsyłania prac upływa 28.02.2017 r., a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 17.03.2017 r. Wygrywa tylko jedna osoba. Nagrodą główną jest nagroda pieniężna w wysokości 5000 PLN.

Źródło: www.3dgence.com

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News