W dniach 15-18 listopada 2022 r. we Frankfurcie nad Menem w Niemczech odbędzie się kolejna edycja targów Formnext – największej imprezy poświęconej technologiom przyrostowym na świecie. Jak co roku, na targach wystawi się absolutna czołówka firm z branży druku 3D – w tym również z Polski. Będzie to jedyna w swoim rodzaju możliwość obejrzenia na żywo praktycznie wszystkich, komercyjnie dostępnych metod addytywnych, jak również porozmawiać z przedstawicielami najważniejszych firm tworzących globalny rynek druku 3D. Ambasada USA zachęca do umówienia spotkań z firmami amerykańskimi i nawiązania rozmów na temat ewentualnej współpracy.

Za pośrednictwem Ambasady USA w Polsce, można umówić się na spotkanie handlowe zarówno na terenie targów jak i wirtualnie. Osoby planujące odwiedzić targi Formnext 2022, mogą także skontaktować się z obecnymi na miejscu pracownikami biur U.S. Commercial Service, którzy pomogą w kontaktach z amerykańskimi wystawcami.

Aby zapisać się na spotkania, należy wypełnić ankietę i wysłać swoje zgłoszenie dostępne pod tym linkiem. W sprawie rejestracji można również kontaktować się z:

Pani Katarzyna Wallace – Commercial Specialist
U.S. Commercial Service
American Embassy Warsaw
Telefon: +48 22 625 4374
Email: [email protected]

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like