Podczas ostatnich targów Dni Druku 3D 3D Lab – czołowy dystrybutor przemysłowych drukarek 3D oraz twórca i producent rewolucyjnego atomizera do proszków metalicznych ATO Lab, otrzymała główną nagrodę za ten produkt. To jednak nie jedyne wyróżnienie, ponieważ właśnie ogłoszono wyniki konkursu Złoty Medal dla innowacji organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Atomizer otrzymał tam wyróżnienie jako jedyny produkt targów 3D Solutions. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas nadchodzących targów ITM Innowacje – Technologie – Maszyny dniach 04-07 czerwiec 2019 r.

ATO Lab to pierwszy kompaktowy atomizer do produkcji proszków stopów metali wykreowany i wdrożony do produkcji w naszym kraju. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów, jednakże tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Równocześnie trwa plebiscyt na Złoty Medal – Wybór Konsumenta. Wszystkich czytelników portalu zachęcamy do głosowania. Swój głos można tutaj.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like