Bartłomiej Jarkiewicz – jedna z najbardziej znanych osób w polskiej branży druku 3D, odchodzi z warszawskiej firmy Sygnis SA, z którą był związany od 2021 r., przechodząc do niemieckiej spółki InnovationLab GmbH, zajmującej się projektowaniem, prototypowaniem i wielkoskalową produkcją organicznej drukowanej elektroniki.

Jarkiewicz współtworzył polską branżę druku 3D od 2011 roku w ramach firmy MTT Polska, która była dystrybutorem takich marek jak DWS Systems, Omni3D, Sinterit czy Micro Swiss. W 2021 roku – wraz ze sprzedażą MTT Polska, dołączył do zespołu Sygnis S.A. jako senior sales engineer gdzie opiekował się produktami takich marek jak DWS, Sinterit, Mimaki, Insstek czy MarkForged.

Od czerwca 2023 Bartłomiej Jarkiewicz obejmie stanowisko Technical Sales Business Developer w niemieckiej spółce InnovationLab GmbH, założoną w wyniku współpracy BASF, SAP, Heidelberg Druckmaschinen AG oraz Uniwersytetu w Heidelbergu i Politechniki Karlsruhe. Firma oferuje usługi w zakresie badań i rozwoju, produkcji pilotażowej i przemysłowej, a także doradztwa i zarządzania obiektami. Główny nacisk kładzie na towarzyszenie klientom od ich pierwszego pomysłu do produkcji przemysłowej ich produktu – LAB-2-FAB.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like