Baza firm

Wyszukiwarka szczegółowa
Promowane oferty
HP3D.pl

HP3D.pl powered by Centrum Druku - to oficjalny dystrybutor HP w zakresie technologii MULTI JET FUSION 3D na rynku polskim, dla przemysłu, nauki, architektury oraz kierunków związanych z designem.

GD3D

Oficjalny sklep partnerski z drukarkami 3D i filamentami portalu Centrum Druku 3D


3D Lab

3D Lab Sp. z o.o. – oficjalny dystrybutor 3D Systems oraz ORLAS Creator w Polsce. Sprzedaż profesjonalnych i produkcyjnych maszyn do druku 3D oraz świadczenie profesjonalnych usług druku 3D.

Seb-comp Oddział Warszawa

Jesteśmy autoryzowanym resellerem marki Zortrax, 3DGence, Robo 3D, Creality, Wanhao, Tiertime, Anucybic, Creatbot, Blixet, Formbot, HBot 3D oraz Photocentric 3D.

CADXPERT

Autoryzowany Reseller produktów MakerBot, czołowego światowego producenta drukarek 3D.

MTT Polska

Firma MTT Polska Sp z o.o. działa na polskim rynku od blisko 25 lat. Zdobyte doświadczenie i kwalifikacje naszych pracowników pozwoliły nam stworzyć kompleksową ofertę oraz zapewnić sprawną obsługę naszych klientów na terenie całego kraju.

Materialise

Materialise od 1990 roku jest dostawcą oprogramowania do wytwarzania przyrostowego (AM) i zaawansowanych usług druku 3D w wielu różnych branżach, w tym medycynie, motoryzacji, lotnictwie, sztuce i wzornictwie oraz dla produktów konsumenckich.

BIBUS MENOS

Firma BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym.

Get3D

Firma została założona w 1997 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się szeroko pojętą działalnością w sferze IT zarówno od strony sprzętowej jak i software. W roku 2013 został utworzony dział zajmujący się działalnością w branży druku 3D.

Dołącz do nas Wyślij zgłoszenie na adres [email protected]