W dniach 25-27.09.2018 w Kielcach odbędzie się XXII edycja Targów Metal. Jest to impreza skierowana przede wszystkim dla przemysłu odlewniczego ale skupia dostawców z wielu pokrewnych branż. Jednym z nich jest firma ExOne, która jest dostawcą przemysłowych drukarek 3D w piasku oraz w metalu.

Technologia ta wykorzystywana jest do produkcji form i rdzeni odlewniczych oraz dowolnych elementów z różnych stopów metali. ExOne przy współpracy z Targami Kielce jest organizatorem bezpłatnego seminarium, które przybliży słuchaczom szereg zalet jakie oferuje wytwarzanie przyrostowe z piasku oraz metalu.

Po zakończonym seminarium odwiedzający zostaną zaproszeni na stoisko F-90 gdzie będzie można zobaczyć wydruki piaskowe i metalowe, a także porozmawiać o możliwościach współpracy. Udział w targach jak i seminarium jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like