Na przestrzeni ostatnich tygodni specjaliści BIBUS MENOS prowadzili cykl webinarów, przybliżając uczestnikom tajniki druku 3D w technologii SLS. Już 10 czerwca, odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach cyklu webinarów na temat cyklu życia produktu z szczególnym uwzględnieniem technologii post-processingu.  Jak działają najnowsze technologie i jak można zautomatyzować ten proces? Na te pytania odpowiedzą Michał Pęczek, Menedżer Produktu EOS oraz przedstawiciel DyeMansion – Greg Gracki.

W czasie tego wydarzenia dowiemy się w jaki drukowane elementy mogą zmienić się w pełnowartościowe produkty końcowe. Od idealnie dopasowanych okularów po spersonalizowane wnętrza samochodów – technologia obróbki sprawia, że produkty drukowane w 3D stają się częścią naszego codziennego życia.

Zautomatyzowany łańcuch skoordynowanych etapów produkcji od projektowania i drukowania do post-processingu staje się kluczowy dla wysokiej produktywności i maksymalnej elastyczności. Dotyczy to zarówno części seryjnych, jak i produkcji niskoseryjnej zindywidualizowanych produktów lub części zamiennych.

Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2021 roku o godzinie 14.00. Udział w webinarium jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

LINK DO REJESTRCJI

Magdalena Przychodniak
Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

    Comments are closed.

    You may also like