Szanowni Państwo, w imieniu spółki CD3D pragniemy poinformować, iż z dniem 1 stycznia 2016 r. zaprzestajemy świadczenia usług druku 3D na zamówienie. Począwszy od tego dnia, CD3D Sp. z o.o. pragnie skupić się przede wszystkim na działalności wydawniczej związanej z prowadzeniem portalu centrumdruku3d.pl, usługom consultingowym i doradczym, szkoleniowym, PR oraz eventowym. Jeśli chodzi o usługi druku 3D, pragniemy poinformować, iż CD3D nawiązało ścisłą współpracę w tym zakresie z warszawską firmą KOMBI 3D, która przejmuje wszystkie tematy i projekty związane z tym segmentem usług.

KOMBI 3D specjalizuje się w usługach druku 3D w technologiach FDM, DLP i CJP. Ponadto, w zakresie jej działalności znajduje się sprzedaż drukarek 3D, skanerów 3D, filamentów oraz działalność szkoleniowa i usługową w zakresie projektowania przestrzennego. Firma jest też wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski drukarek 3D marki MiiCraft drukujących z żywic światłoutwardzalnych.

Współpraca pomiędzy CD3D a KOMBI 3D sięga połowy 2014 r., gdy rozpoczęliśmy prowadzenie wspólnych projektów z zakresu szkoleń wdrożeniowych z druku 3D i obsługi niskobudżetowych drukarek 3D drukujących w technologii FDM. Firma powstała jako oddolna inicjatywa otwartego warsztatu Kombinat Warszawa gdzie narodziła się idea warsztatów z druku 3D. Tam też odbyły się jedne z pierwszych w Polsce warsztatów ze składania drukarek 3D i szkolenia z ich obsługi. Odzew rynku spowodował, że projekt przerodził się w profesjonalną firmę.

Założyciele firmy – Maciej Dobrowolski i Tomasz Filipek byli związani również z firmą Monkeyfab, wspomagając ją w produkcji i rozwoju pierwszych egzemplarzy popularnej drukarki 3D PRIME. Obecnie realizują szereg projektów inżynierskich związanych z technologiami przyrostowymi i szybkim prototypowaniem. Firma współpracuje z klientami z całej Polski.

Jesteśmy przekonani, iż współpraca z KOMBI 3D będzie przebiegać co najmniej tak dobrze jak z nami – o ile nie lepiej. CD3D w dalszym ciągu będzie realizować różnego rodzaju projekty związane z drukiem 3D, jednakże będą miały one nieco inny charakter niż do tej pory. Póki co, wszystkich chętnych do złożenia zapytania na wydruk 3D zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z przedstawicielami KOMBI 3D:

KOMBI 3D
biuro: 00-681 Warszawa, ul. Hoża 51/260
e-mail: [email protected]
telefon: (+48) 608 290 798

Centrum Druku 3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News