CORO Technology - producent popularnej podkładki dla niskobudżetowych drukarek 3D COROPad, wprowadza do oferty nowy produkt w postaci sprayu adhezyjnego o nazwie C-STICK. Tak jak COROPad jest alternatywą dla popularnego Buildtaka, C-STICK ma być rodzimą opcją dla Dimafixu. Nowy jest prezentowany na rozpoczynających się właśnie Dniach Druku 3D, odbywających się na terenie kompleksu targowego EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.
CORO Technology będzie prezentować swoje portfolio produktów na stoisku 50. C-STICK będzie dostępny do testów dla wszystkich odwiedzających. Produkt ma trafić do sprzedaży w IV kwartale 2016 roku. Oprócz tego rozwiązania, na stoisku firmy będą prezentowane pozostałe produkty firmy.

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like