Desktop Metal (NYSE: DM), światowy lider w technologiach wytwarzania przyrostowego do produkcji masowej, ogłosił dzisiaj, że rozszerzył współpracę z producentem oprogramowania CNC SolidCAM, twórcą przełomowej technologii iMachining i wiodącym dystrybutorem rozwiązań dla producentów metali precyzyjnych na całym świecie.

SolidCAM, lider w produkcji oprogramowania CAM do obróbki CNC i dystrybucji powiązanych cyfrowych rozwiązań produkcyjnych, ma ponad 20.000 klientów produkcyjnych korzystających z technologii CNC na całym świecie. Jako partner sprzedaży Desktop Metal w Niemczech od 2021 roku, SolidCAM będzie teraz sprzedawał również systemy wytwarzania przyrostowego firmy w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Izraelu i Indiach. Salony wystawowe SolidCAM CNC + AM Center of Excellence, które funkcjonują w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech, będą wyposażone w rozwiązania Desktop Metal Studio System i Shop System do demonstracji, edukacji, szkoleń, testów porównawczych i produkcji małoseryjnej

SolidCAM zostało założone w 1984 roku i od 2021 roku oferuje produkty Desktop Metal w Niemczech. Teraz będzie oferować rozwiązania Desktop Metal do bezpośredniego druku 3D z metalu klientom w Stanach Zjednoczonych, gdzie SolidCAM ma centra technologiczne w swojej amerykańskiej siedzibie w Newton, Pa. i Rancho Cucamonga w Kalifornii, a także w Wielkiej Brytanii, Izraelu i Indiach. W sumie SolidCAM ma około 100 członków zespołu sprzedaży bezpośredniej na całym świecie.

Źródło: www.desktopmetal.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like