Już za tydzień - we wtorek 5 kwietnia 2022 r. w Kielcach rozpocznie się 14 edycja największych i najważniejszych targów druku 3D w Polsce - Dni Druku 3D. Wydarzenie powraca do stałego, wiosennego terminu, zaburzonego w poprzednich latach pandemią C19. Udział w nim wezmą przedstawiciele najważniejszych firm z branży przyrostowych w kraju, a łączna liczba prezentowanych marek urządzeń, skanerów 3D i materiałów eksploatacyjnych wynosi aż 59 pozycji. Targi potrwają trzy dni i zakończą się w czwartek 7 kwietnia.

Targi Dni Druku 3D to historycznie pierwsza i największa impreza wystawiennicza w polskiej branży druku 3D. Pierwsza edycja miała miejsce w lipcu 2013 r., a od marca 2014 jest cyklicznie organizowana na terenie Targów Kielce (na przestrzeni lat targi kilkakrotnie odbywały się po dwa razy do roku również w innych miejscach). Impreza jest częścią Przemysłowej Wiosny Targów Kielce i wchodzi w skład innych targów jak: Nie mniej ciekawie zapowiadają się pozostałe wydarzenia przemysłowego cyklu: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, STOM-FIX, WIRTOPROCESY, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz KIELCE FLUID POWER.

Jak zawsze organizatorem wydarzenia jest SIT Polska. W tym roku sponsorem głównym został SYGNIS SA, a fundatorami CadXpert, Global3D, igus, UBot3D i Urbicum. Oto lista wszystkich marek, jakie będzie można obejrzeć na targach:

3D-Lab
3D Phoenix
3dArtech
3devo
Aivia
Apium
Atmat
Awexim
BCN3D
Blixet
CadXpert
CellInk
Colmex
Concr3de
Devil Design
DPS-Software
Dragon3d
edutech.expert
Einscan
ExOne

Femtika
Fluigent
FormLabs
Get3D
Global3d
Grupa Sygnis
HiWin
igus
Integart
Innovade
Lenso
LS Instruments
MarketBot
MicroSwiss
Mode_360 BY SYGNIS
Markforged
Materialise
MSA System
Nanofabrica
Noctuo

Omni3d
Orbi-Tech
ProSolutions
Raise3D
Rosa3d
SandMade
Sinterit
SIT Polska
Smarttech
Solaris
Stratasys
Thor3D
Ubot3d
Ultimaker
Urbicum
VoxelJet
VPI Polska
XYZPrinting Pro
Zortrax

Targi każdego dnia rozpoczynają się o 09:00 i trwają do 17:00 (w czwartek do 15:00). Aby wziąć udział w targach można zgłosić swój udział przez stronę Targów Kielce lub dokonać rejestracji na miejscu w dniu wydarzenia.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like