Niedawno mieliśmy przyjemność przeprowadzić rozmowę z Senior Territory Technical Managerem w Dassault Systèmes – Marcinem Sitkiewiczem. W trakcie wywiadu zapytaliśmy go między innymi o tegoroczną edycję konferencji 3DEXPERIENCE. Wydarzenie jest organizowane co roku przez Dassault Systèmes, niemniej jednak ze względu na sytuację pandemiczną, w tym roku musiało przyjąć formę cyfrową.

Konferencja trwała od 8 do 12 lutego 2021. Oficjalne otwarcie odbyło się we wtorek 9 lutego 2021. Już w pierwszym dniu wydarzenia można było się dowiedzieć o nowych funkcjonalnościach dostępnych na platformie 3DEXPERIENCE. W trakcie trzech pełnych dni rozmów i spotkań online uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się o kolejnych premierach, m. in. w zakresie oprogramowania SOLIDWORKS.

Wydarzenie składało się z 130 interesujących prelekcji i konferencji, na których aż 16 tysięcy użytkowników z całego świata mogło jednocześnie dowiedzieć się o potencjale i możliwościach rozwiązań Dassault Systèmes. Co jeszcze zmieniło się w stosunku do poprzednich lat i czy 3DEXPERIENCE World wróci do tradycyjnej formy – tego można dowiedzieć się w drugiej części wywiadu z Marcinem Sitkiewiczem, dostępnym poniżej.

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like

    More in Druk 3D