Od 1 czerwca br. w sprzedaży jest już najnowsze oprogramowanie Netfabb. Twórcy softu wprowadzili je tuż po połączeniu się z Autodeskiem. Zmianie uległ także sposób dystrybucji programu, od teraz działa on na zasadzie czasowych licencji na okres: 1 miesiąca, 1 roku oraz 2 lub 3 lat.

Im dłuższy czas obowiązywania licencji, tym relatywnie niższa cena. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, ułatwiono także sam proces zakupu licencji. Od teraz każdy może otrzymać oprogramowanie w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy odwiedzić stronę jego dystrybutora, czyli Solveree.

Następnie należy wybrać na dole strony opcję „zamów on-line”, aby przenieść się do portalu transakcyjnego. Po określeniu rodzaju licencji wystarczy numer karty płatniczej, aby dokonać zakupu. Wszystko odbywa się o wiele szybciej, niż miało to miejsce do tej pory. Rozwiązanie to będzie szczególnie pomocne w sytuacjach, w których czas odgrywa kluczową rolę, na przykład: gdy ważność licencji kończy się za kilka dni, a program jest niezbędny dla zapewnienia ciągłości pracy w firmie.

Źródło: Solveree

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like