Pod koniec kwietnia br. Omni3D - polski producent przemysłowych drukarek 3D typu FDM / FFF, podpisał umowę z pierwszym resellerem z Europy Północnej - 3D Prima. W dniach 8-9 maja br. podczas targów Plastteknik Nordic 2019 w Malmo, w Szwecji można było zobaczyć na żywo drukarki 3D Factory 2.0 Production System.

3D Prima jest wiodącym dostawcą w zakresie rozwiązań addytywnych w Szwecji. Oferuje szeroką gamę drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych użytkowników.  "Nasz nowy reseller oferuje drukarkę 3D Factory 2.0 Production System profesjonalnym użytkownikom w Szwecji. Rynek skandynawski ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego jestem bardzo zadowolony, że współpracę zaczynamy tak aktywnie i już na samym początku mogliśmy zaprezentować maszynę podczas wiodących targów branżowych w tej części Europy" - mówi Marek Starow Export Manager Omni3D.

Omni3D jest czołowym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF, oferującym sprzedaż urządzeń, ich długoterminowy wynajem oraz druk 3D na zlecenie. W tej chwili firma posiada 12 aktywnych resellerów.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like