Pod koniec kwietnia br. Omni3D – polski producent przemysłowych drukarek 3D typu FDM / FFF, podpisał umowę z pierwszym resellerem z Europy Północnej – 3D Prima. W dniach 8-9 maja br. podczas targów Plastteknik Nordic 2019 w Malmo, w Szwecji można było zobaczyć na żywo drukarki 3D Factory 2.0 Production System.

3D Prima jest wiodącym dostawcą w zakresie rozwiązań addytywnych w Szwecji. Oferuje szeroką gamę drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych użytkowników.  „Nasz nowy reseller oferuje drukarkę 3D Factory 2.0 Production System profesjonalnym użytkownikom w Szwecji. Rynek skandynawski ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego jestem bardzo zadowolony, że współpracę zaczynamy tak aktywnie i już na samym początku mogliśmy zaprezentować maszynę podczas wiodących targów branżowych w tej części Europy” – mówi Marek Starow Export Manager Omni3D.

Omni3D jest czołowym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF, oferującym sprzedaż urządzeń, ich długoterminowy wynajem oraz druk 3D na zlecenie. W tej chwili firma posiada 12 aktywnych resellerów.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like