Targi EUROTOOL w Krakowie to wydarzenie związane z najnowszymi i najważniejszymi kwestiami z dziedziny maszyn i narzędzi. Targom towarzyszy Konkurs Złote Smoki na innowacyjne produkty targowe. W tym roku jedną z trzech nagród otrzymała firma Omni3D. Drukarka 3D Factory 2.0 wygrała w kategorii “Obrabiarki”.

Na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL wystawiają się producenci maszyn do obróbki plastycznej, łączenia i powlekania blach, firmy oferujące usługi przemysłowe oraz oprogramowanie wspomagające procesy i technologie szybkiego prototypowania. Każdego roku coraz większą grupę tworzą firmy specjalizujące się w druku 3D.

Tegoroczne targi odbywały się w dniach 28-30 listopada, a odwiedzający mogli poznać nie tylko firmy polskie, ale również zagraniczne, m.in. z Czech, Holandii, Węgier, Wielkiej Brytanii. Branżę druku 3D reprezentowało m.in. Omni3D, czołowy producent drukarek 3D w Polsce. Firma nie tylko wzięła udział w targach, ale także odebrało w czasie oficjalnej gali rozdania Złotych Smoków nagrodę główną za drukarkę 3D Factory 2.0 Production System. Dyplom i statuetkę przyjęli przedstawiciele firmy.

Oprócz Omni3D, w czasie konkursu wyróżniono także Andrychowską Fabrykę Maszyn DEFUM S.A. oraz firmę Seco Tools Poland Sp. z o.o.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like