Firma TierTime, jeden z czołowych producentów drukarek 3D w technologii FDM, kończy produkcję drukarek 3D z serii UP Mini. Dystrybutorzy TierTime oferują promocję w postaci 10% zniżki na wszystkie egzemplarze UP Mini znajdujące się obecnie w magazynach. Promocja ważna jest wyłącznie do wyczerpania zapasów.

UP Mini, obecne na rynku od 2012 roku, cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników niskobudżetowych drukarek 3D. Chociaż obszar roboczy urządzenia jest stosunkowo niewielki (zaledwie 12 cm w każdej z osi), jego niska cena w połączeniu z fantastyczną jakością otrzymywanych wydruków w pełni rekompensuje te braki. UP Mini (wspólnie z UP Plus 2) było pierwszą drukarką 3D typu plug&play – od chwili wypakowania urządzenia z pudełka do czasu jego uruchomienia mijało zaledwie kilkanaście minut, co w porównaniu z innymi drukarkami 3D tego typu stanowiło wówczas nie lada usprawnienie.

Z początkiem roku, TierTime zaprezentowało nową odsłonę UP Mini – UP Mini 2. Nowa drukarka 3D ma lada moment trafić do sprzedaży. Została wzbogacona o kilka użytecznych funkcjonalności, jak np.:

  • ekran dotykowy LED
  • komunikacja za pomocą Wi-Fi
  • wbudowana pamięć wydruków
  • automatyczna kalibracja
  • filtr HEPA.

Szczegółowe informacje dotyczące nowego urządzenia zostaną wkrótce opublikowane na stronie polskiego dystrybutora. Informacje na temat promocji na UP Mini oraz jego dostępności można uzyskać wysyłając maila na adres [email protected].

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like