Informacje branżowe

Polskie drukarki 3D i filamenty podbijają Czechy – relacja z ABC DATA SHOW IT 2016

ABC Data – czołowy dystrybutor IT w Europie, od wielu lat organizuje eventy w różnych miastach Europy. Podczas nich prezentuje swoją ofertę lokalnym resellerom i dystrybutorom. Od zeszłego roku integralną częścią każdego RoadShow są drukarki 3D i filamenty, które firma dystrybuuje od początku 2015 r. W maju ABC Data zorganizowała kolejny event w Brnie, w Czechach, na którym pojawiło się 200 partnerów firmy z Czech i Słowacji. Stoisko z drukarkami 3D, na którym były prezentowane produkty pięciu polskich producentów zostało uznane za najlepsze i zdobyło specjalną nagrodę.

ABC DATA SHOW IT 2016 odbyło się w czterogwiazdkowym hotelu Orea Hotel Voroněž w Brnie. Był to największy event tego typu organizowany dla czołowych klientów firmy z Czech i Słowacji. Na miejscu stawili się przedstawiciele 25-ciu największych dostawców ABC Data, jednakże portfolio prezentowanych produktów i rozwiązań było bez porównania większe.

Podczas eventu goście mogli wysłuchać prelekcji prezentowanych przez wybranych dostawców oraz obejrzeć na żywo ich produkty na stoiskach umieszczonych w oddzielnych pomieszczeniach konferencyjnych. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem klientów drukarkami 3D – stoisko im poświęcone jako jedyne zostało umieszczone w holu głównym.

ABC Data RoadShow Czechy 04

ABC Data przedstawiła Czechom produkty czołowych polskich firm z branży druku 3D – 3DKreatora, Monkeyfab, ZMorpha, Zortraxa oraz Spectrum Filaments. Zwiedzający wyróżnili je nagrodą  – NAJLEPSI VYSTAVKU PRODUKTU.

ABC Data RoadShow Czechy 15

Dwudniowy event zaowocował już mnóstwem zapytań o drukarki 3D i filamenty.  Oznacza to, że polskie produkty za pośrednictwem ABC Data już wkrótce trafią na rynki w Czechach i Słowacji.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like