VIII edycja targów Dni Druku 3D już za pasem i kolejne firmy zapowiadają premiery kolejnych nowości jakie zamierzają tam zaprezentować. Jedną z nich będzie najnowszy model drukarki 3D rzeszowskiej firmy VeraShape - VSHAPER GO.

Firma na co dzień specjalizuje się w produkcji maszyn drukujących w technologii FDM, przeznaczonych dla użytkowników korporacyjnych i profesjonalnych. Z drugiej jednak strony jest w pełni świadoma potrzeby rynkowej na mniejsze i tańsze drukarki 3D, skierowane do klientów indywidualnych - hobbystów, amatorów i pasjonatów druku 3D, którzy są często ograniczeni posiadanym budżetem. To właśnie do nich skierowany jest VSHAPER GO.

Urządzenie pozwala na wykonywanie wydruków z ABS i PLA. Charakteryzuje się obszarem roboczym o wymiarze 21,5 x 21,5 x 20 cm, auto-poziomowanym stołem oraz automatycznym czyszczeniem głowicy drukującej. VSHAPER GO zostanie zaprezentowany na stoisku nr 20, znajdującym się w centralnej części hali wystawienniczej.

Firma Verashape – jest jednym z fundatorów VIII edycji Dni Druku 3D. Targi odbędą się w dniach 29-30 wrzesień w Warszawie, na terenie EXPO XXI.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like