Printelize rezygnuje

1

Na pierwszego kwietnia Printelize zaplanowało wielkie zamknięcie Printelize Marketplace. Usługa ta była jedną z dwóch rozpoznawanych marek firmy, Marketplace z założenia miało stanowić platformę typu B2C.

Decyzja firmy wydaje się słuszna biorąc pod uwagę uzasadnienie przesłane do swoich klientów. Firma postanowiła zainwestować wszystkie siły w platformę Printelize Professional.

Oto wiadomość, którą Printelize przesłało do swoich klientów

Z przykrością informujemy, iż od 1 kwietnia nie będziemy już aktywnie wspierać usługi Printelize Marketplace celem jej wygaszenia do końca czerwca tego roku.

Decyzja, która podjęliśmy była trudna, nie mniej jednak, pierwsze miesiące po wdrożeniu usługi Printelize Professional pokazały, ze to własnie ona wytwarza więcej wartości dodanej dla naszych i Państwa Klientów. Z tego tez powodu chcemy skupić się na rozwoju Printelize Professional i poszerzaniu jego możliwości.

Dla wszystkich aktualnych dostawców druku 3D zarejestrowanych w Printelize Marketplace, a nieposiadających usługi Printelize Professional chcielibyśmy zaoferować kupon uprawniający do 50% zniżki przez 6 miesięcy korzystania z usługi Professional.

Trzeba pamiętać, że walka o klienta indywidualnego, dla którego dedykowany był Marketplace jest bardzo kosztowana i czasochłonna, skupienie się na działaniach profesjonalnych i rynku B2B może przynieść firmie dużo większe korzyści, czego oczywiście całe CD3D życzy Printelize.

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.