Ósma edycja Dni Druku 3D – najważniejszej imprezy targowej poświęconej technologiom przyrostowym w Polsce jest już za nami. Po raz pierwszy w historii tej imprezy gościła ona w Warszawie, na terenie kompleksu targowego EXPO XXI. Jednym z fundatorów wydarzenia była firma VeraShape, producent drukarek 3D typu FDM marki VSHAPER. Firma prezentowała na targach swoje najnowsze urządzenie – VSHAPER GO.

VSHAPER GO to urządzenie idealne do rozpoczęcia przygody z drukiem 3D, stanowiące odpowiedź na oczekiwania projektantów, twórców, pasjonatów i firm sporadycznie wykorzystujących technologię druku 3D. Drukarka 3D pozwala na wykonywanie wydruków z ABS i PLA, a jej obszar roboczy to 215 x 215 x 200 mm. Charakteryzuje się ponadto auto-poziomowaniem platformy i automatycznym czyszczeniem dyszy.

Drukarka 3D jest już dostępna w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 8200 PLN netto z gwarancją dostawy w terminie do 24 grudnia 2016. Aby dokonać zamówienia wystarczy uzupełnić formularz dostępny na stronie: www.vshaper.com.

W regularnej sprzedaży urządzenie będzie dostępne od 1 stycznia 2017.

Źródło: www.vshaper.com.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like