Sintratec – szwajcarski producent profesjonalnych systemów druku 3D w technologii selektywnego spiekania laserowego (SLS), podpisał nową umowę dystrybucyjną na region europejski z ALSO – jednym z największych dystrybutorów technologii dla branży ICT z siedzibą w Szwajcarii.

ALSO Holding AG jest jednym z wiodących dostawców technologii dla branży ICT i jest obecnie aktywny w 29 krajach w całej Europie. Kilka lat temu koncern przejął m.in. czołowego polskiego dystrybutora – ABC Datę. Firma zaczęła badać możliwości druku 3D ponad 5 lat temu i zbudowała w tym celu własny zespół ekspertów. Klienci mogą wybrać optymalną dla swoich potrzeb ofertę od różnych dostawców dla wszystkich etapów procesu: od skanowania 3D, przez modelowanie i przygotowanie do druku 3D, po sam wydruk części, a także obróbkę i wykańczanie.

Sintratec oczekuje kompetentnej współpracy z wiodącymi ekspertami ds. sprzedaży oraz wzmocnionej sieci dystrybucji poprzez ALSO.

„Dla pomyślnego wprowadzenia nowej generacji technologii produkcji niezbędna jest lokalna sieć wsparcia i dystrybucji najwyższej klasy. Dlatego cieszymy się, że znaleźliśmy wiodącego partnera dystrybucyjnego w firmie ALSO, która ma już wieloletnie doświadczenie i sukcesy na rynku druku 3D” – skomentował Dominik Solenicki, dyrektor generalny Sintratec AG.

Źródło: www.sintratec.com
Zdjęcie: www.sintratec.com (materiały prasowe / wszystkie prawa zastrzeżone)

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like