Technology Applied - firma usługowa specjalizująca się w technologii SLS, z siedzibą w Białostockim Parku Naukowo-Technicznym, nawiązała współpracę z DPS Software - wiodącym dostawcą oprogramowania klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM i największym w Polsce dystrybutorem oprogramowania SOLIDWORKS. Wspólnie firmy będą oferować kompleksowe rozwiązania, począwszy od procesu projektowania a kończąc na procesie produkcji opartym o wysokobudżetowe technologie przyrostowe.

Technology Applied dostarcza rozwiązania oparte o trzy technologie addytywne: SLS, PolyJet i FDM. Każde z rozwiązań jest oferowane w oparciu o maszyny z segmentu produkcyjnego, dostarczane przez EOS i Stratasys. Dzięki współpracy z DPS Software, oprócz zwiększenia portfolio dostępnych rozwiązań klienci będą mogli liczyć na specjalne promocje i oferty.

Źródło: www.technology-applied.com

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like