Technology Applied – największa firma świadcząca usługi druku 3D w Polsce, zaprasza na przyszłoroczne targi INNOFORM, które odbędą się w Bydgoszczy w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. Technology Applied to firma specjalizująca się przemysłowym druku 3D, wyspecjalizowana w produkowaniu części na zamówienie, precyzyjnie dostosowanych do potrzeb klienta.

W jej ofercie znajduje się pełne spektrum technologii przyrostowych w postaci SLS, MJF, DLP, SLA i FDM, które łączy, aby dostarczać produkty najwyższej jakości. Technology Applied to zarazem jedyna firma w tej części Europy, która posiada profesjonalny system do zautomatyzowanej obróbki wydrukowanych detali, dzięki czemu może dostarczać produkty o jakości technologii formowania wtryskowego, co przewyższa wszystko, co dotychczas było dostępne na rynku w kontekście druku 3D.

Targi INNOFORM to jedyne w Polsce targi adresowane do branży formierskiej, organizowane w sercu polskiej Doliny Narzędziowej – Bydgoszczy. Rokrocznie odwiedzane przez właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną, wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych.

Źródło: www.3dprintingcenter.net

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like