Technology Applied – największa firma świadcząca usługi druku 3D w Polsce, zaprasza na swoje stoisko na rozpoczynających się dziś targach Warsaw Industry Week. Targi będą trwać przez trzy dni: 7-9 listopad 2023 r. Firma będzie prezentować swoje rozwiązania w hali C, przy stoisku 1.36a. Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, przy Aleji Katowickiej 62 w Nadarzynie.

Technology Applied zaprezentuje na stoisku pełne portfolio swoich usług, w skład których wchodzą: technologie druku 3D SLS (selektywne spiekanie laserem), MJF (MultiJet Fusion), SLA (druk 3D z żywic światłoutwardzalnych), FDM / FFF (druk 3D z termoplastów w formie żyłki), technologia przemysłowego szlifowania i wygładzania wydruków 3D firmy DyeMansion, barwienie i lakierowanie wydruków 3D. Firma zaprezentuje wiele wydruków pokazowych, w tym aplikacje o charakterze użytkowym – końcowym.

Listopadowa edycja targów Warsaw Industry Week jest już 6 w swojej historii. Obejmuje ona szerokie spektrum technologii wytwórczych, w tym technologii przyrostowych. Jest to jedna z najchętniej odwiedzanych imprez targowych w Polsce.

Źródło: www.3dprintingcenter.net

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like