Firma Don-Plast jest jednym z wiodących polskich producentów artykułów dekoracyjnych z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do wystroju mieszkań, ogrodów i balkonów. Uczestnicząc w międzynarodowych targach ogrodniczych i architektury krajobrazu, stale powiększa grono swoich klientów, prezentując ciekawe kształty doniczek, mis i flakonów. Ich produkcję od pewnego czasu wspomaga drukarka 3D VSHAPER GO rzeszowskiej firmy VeraShape.

Don-Plast działa na rynku ponad 28 lat. Firma zdobyła tytuł Geparda Biznesu w 2015 roku oraz tytuł „Wiarygodnego Partnera”. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji doniczek, podstawek, mis, flakonów z tworzyw sztucznych, stanowiących alternatywę dla ceramiki i szkła.

Drukarka 3D VSHAPER GO jest wykorzystywana przez firmę na potrzeby szybkiego prototypowania nowych produktów, które mają zostać wprowadzone do asortymentu. Urządzenie pozwala na wykonywanie wydruków przestrzennych z PLA. Charakteryzuje się także autopoziomowaniem platformy roboczej i automatycznym czyszczeniem dyszy drukującej.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like