Już za dwa dni, 21 października odbędzie się XIV konferencja „SOLIDWORKS w Polsce”. Entuzjaści tego niezwykle popularnego środowiska CAD po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów swoje miejsce będzie mieć prezentacja rozwiązań druku 3D VSHAPER.

Konferencja „SOLIDWORKS w Polsce” to coroczne wydarzenie organizowane przez firmę SOLIDEXPERT, w trakcie którego zaprezentowane zostaną nowości wprowadzone w najnowszej wersji oprogramowania. Jak co roku, i tym razem nie obędzie się bez specjalnych atrakcji oraz udziału zaproszonych gości. W trakcie przerw uczestnicy konferencji będą mogli odwiedzić stoiska partnerów konferencji, wśród których obok VSHAPER m.in. Dassault Systemes, SOLIDWORKS i 3DConnexion.

Na stoisku VSHAPER będzie można obejrzeć m.in. nowy model drukarki 3D. Dostępna w przedsprzedaży drukarka VSHAPER GO, to urządzenie idealne do rozpoczęcia przygody z drukiem 3D, stanowiące odpowiedź na oczekiwania projektantów, twórców, pasjonatów i firm sporadycznie wykorzystujących technologię druku 3D. Drukarka pozwala na wykonywanie wydruków z ABS i PLA. Charakteryzuje się ponadto auto-poziomowaniem platformy i automatycznym czyszczeniem dyszy.

Jedną z prelekcji podczas konferencji, dotyczącą nowych technologii druku 3D poprowadzi Marcin Szymański – VSHAPER Product Manager. Podczas tego wydarzenia odbędzie się również losowanie nagród dla uczestników. Firma Verashape ufundowała voucher o wartości 500 zł na wykonanie wydruków 3D za pomocą drukarek VSHAPER.

Konferencja „SOLIDWORKS w Polsce” to również świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Co roku w wydarzeniu uczestniczy ponad setka firm z różnych branż, które łączy jeden wspólny mianownik – SOLIDWORKS!

Więcej informacji o konferencji: www.konferencja.solidexpert.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like