3D Reaktor przygotował kolejną atrakcyjną ofertę dla klientów. Do końca marca br. w promocyjnych cenach zakupić można filamenty PLA z serii Satin Matt od Print-me: małe szpule o wadze 250 g w cenie 30,00 PLN i duże o wadze 850 g w cenie 79,00 PLN. Jest to nowość w ofercie tego producenta. Wydruki wykonane z tego materiału charakteryzują się matową powierzchnią oraz dobrym maskowaniem poszczególnych warstw. Materiał dostępny jest w trzech kolorach – Mineral, Bone oraz Skin.

Oprócz powyższych, sklep oferuje PLA SmartFit w cenie 62,99 PLN za 1 kg. Jest to druga seria PLA Obok EcoLine, produkowana przez Print-me. Dostępne kolory to między innymi zielony, czerwony czy żółty. Obie promocje obowiązują zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnie na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej 37a lok. 119.

Na FB oraz Instagramie sklepu można zobaczyć wydruki ze wspomnianych materiałów oraz znaleźć informacje o innych promocjach, a także wymienić się opiniami na temat filamentów czy zasięgnąć porady dotyczącej druku 3D.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like