ZMorph – wiodący polski producent drukarek 3D zaprezentował niedawno swój najnowszy model drukarki 3D – ZMorph 2.0 SX. Dotychczas był on dostępny jedynie w przedsprzedaży, jednakże w maju znajdzie się już stałej ofercie. W porównaniu do poprzedniej wersji ZMorph 2.0 SX zyskał na jakości wykonania, pojawiły się też zmiany wizualne i konstrukcyjne. Najnowsza odsłona urządzenia posiada dotykowy wyświetlacz z nowym interfejsem. Dzięki niemu dostęp do wszystkich opcji stał się bardziej intuicyjny.

Firma ciągłe udoskonala swój sprzęt, z tego powodu nie wprowadza nowych drukarek 3D, lecz ich kolejne wersje. Urządzenia te charakteryzują się wszechstronnością – dzięki różnorodności dostępnych narzędzi umożliwiają drukowanie z niestandardowych materiałów jak np. czekolada, a także frezowanie czy grawerowanie.

ZMorph rozwija swoją sieć dystrybutorów. Urządzenia już wkrótce pojawią się w sklepach internetowych nowych resellerów we Francji oraz w krajach francuskojęzycznych. Dystrybutorem na rynku azjatyckim została firma Image Transforms z siedzibą w Singapurze, posiadająca ponad 35 lat doświadczenia w sprzedaży, w Australii urządzenia sprzedaje  firma The 3D Printer, a w Nowej Zelandii – Anco Print. Polskim dystrybutorem urządzeń jest firma 3D Phoenix. ZMorph łącznie posiada aż 63 dystrybutorów.

New_ZMorph_Distributors

Już teraz można składać zamówienia na drukarkę 3D ZMorph 2.0 SX Multitool. Dostawy będą realizowane na początku maja.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like