Zotrax udostępnił swoją bibliotekę plików. Działa ona podobnie jak inne platformy internetowe takie jak np. Thingiverse. Dotychczas biblioteka była dostępna jedynie dla posiadaczy oprogramowania Z-SUITE. Aby ją uruchomić trzeba było  wprowadzić numer seryjny drukarki 3D. Teraz projekty Zortraxa będą dostępne dla wszystkich użytkowników.

Platforma nie jest jedynie źródłem plików .stl - użytkownicy mogą załączyć do nich opis dotyczący szczegółów wykonania modelu (takich jak np. rodzaj materiału), możliwe jest również dodawanie komentarzy, ocen oraz modyfikacja projektów.

Logowanie się do platformy może przebiegać na 3 sposoby: przez Facebooka, konto Google lub profil utworzony na stronie Zortraxa. Biblioteka jest dostępna w wersji stacjonarnej i mobilnej.

Źródło: http://zortrax.pl/

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Paulina Winczewska
Germanistka, pasjonatka nawet najdziwniejszych i najtrudniejszych języków obcych oraz podróży i eksperymentów kulinarnych. Tłumaczka, która nie boi się nowych technologii i gadżetów. Wolny czas spędza zazwyczaj na pływalni.

    Comments are closed.

    You may also like

    More in News